Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

   

Joga dla każdego

     Nieważne ile masz lat i jaką masz kondycję, joga doda Ci energii, zlikwiduje bezsenność, poprawi humor i samopoczucie. Regularnie praktykowana joga zniweluje także bóle głowy, kręgosłupa i stawów. Asany zwiększają siłę i wydajność mięśni, ścięgien, systemu krążenia, systemu nerwowego. Mają również korzystny wpływ na umysł, poprzez praktykę jogi poznajemy siebie, swoje wnętrze, odkrywamy harmonię i pełnię życia.

     Zajęcia odbywają się w Żywcu, Łodygowicach, Kozach i Szczyrku połączone są z ćwiczeniami tybetańskimi, będącymi źródłem wiecznej młodości.

Zajęcia jogi dla początkujących w Żywcu od 20 września w „Klubie Śrubka” przy ul. Grunwaldzkiej 13 w Żywcu w każdy wtorek i czwartek o 20.00 (ilość miejsc ograniczona)

 

Zajęcia jogi dla początkujących w Łodygowicach od 19 września w Gminnym Ośrodku Kultury w kazdy poniedziałek o godz. 18.00 (ilość miejsc ograniczona)
                                         Serdecznie zapraszam!


Joga w Kozach  dla początkującyh i średniozaawansowanych w Centrum Sportowo Widowiskowym w sali korekcyjnej na I piętrze w środę o godz. 20.00, można jeszcze dołączyć do grupy


Joga w Łodygowicach w Gminnym Ośrodku Kultury w poniedziałek o godz. 19.30 i czwartek o 18.00 - grupa ogólna (średnio zaawansowana)


Joga w Szczyrku chwilowo odwołana, zającia będą kontynuowane od października w ramach projektu unijnego 60+ (bezpłatne), więcej informacji udzielam telefonicznie

 

Zapraszam do wspólnej przygody z jogą.

 

Facebook

Kontakt

Jeśli masz pytania lub uwagi proszę o kontakt ze mną e-mailem, telefonicznie, lub używając formularza internetowego. Odpowiem tak szybko, jak to możliwe.

 

Piotr Sokołowski
E-mail: piotrsokolowski82@gmail.com
Telefon: 608 083 170